Структура 2018-2019 н.р.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» навчальний рік розпочинається  01. 09. 2018 р. святом «День знань» і закінчується не пізніше 01. 07. 2019 р.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

⇒   І семестр - з 01 вересня по 28 грудня;

⇒   ІІ семестр - з 21 січня по 24 травня.

Наприкінці кожного семестру проводиться оцінювання навчальних досягнень учнів з усіх предметів, які вивчаються в поточному навчальному році. Оцінювання відбувається на основі тематичного обліку знань, семестрових екзаменів, державної підсумкової атестації учнів випускних курсів. Семестрові та річні оцінки обов’язково виставляються у двадцяти- та у дванадцятибальній системах.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

⇒   осінні - з 22 жовтня по 26 жовтня ;

⇒   зимові - з 31 грудня по 18 січня;

⇒   весняні - з 25 березня по 29 березня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики у  8 та 10 класах і  державної підсумкової атестації випускників  основної школи  і старшої  школи.

Вручення документів  про освіту  проводяться для випускників  9-х та 11-х  класів  відповідно до рекомендацій МОН, управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, ради закладу.

Ліцей працює в режимі 6-денного робочого тижня!