Структура 2021-2022 н.р.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» навчальний рік у закладах загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань - 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня 2022 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

⇒   І семестр - з 01 вересня по 24 грудня (включно) ;

⇒   ІІ семестр - з 10 січня по 07 червня (включно).

Наприкінці кожного семестру проводиться оцінювання навчальних досягнень учнів з усіх предметів, які вивчаються в поточному навчальному році. Оцінювання відбувається на основі тематичного обліку знань, семестрових екзаменів, державної підсумкової атестації учнів випускних курсів. Семестрові та річні оцінки обов’язково виставляються у двадцяти- та у дванадцятибальній системах.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

⇒   осінні - 23 жовтня – 31 жовтня ;

⇒   зимові - з 25 грудня по 09 січня;

⇒   весняні - з 26 березня по 03 квітня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики у  8 та 10 класах і  державної підсумкової атестації випускників  основної школи  і старшої  школи.

Вручення документів  про освіту  проводяться для випускників  9-х та 11-х  класів  відповідно до рекомендацій МОН, управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, ради закладу.

Ліцей працює в режимі 6-денного робочого тижня!