Структура 2020-2021 н.р.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» навчальний рік у закладах загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань - 2 вересня і закінчується не пізніше 1 липня 2021 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

⇒   І семестр - з 02 вересня по 28 грудня (включно) ;

⇒   ІІ семестр - з 20 січня по 29 травня (включно).

Наприкінці кожного семестру проводиться оцінювання навчальних досягнень учнів з усіх предметів, які вивчаються в поточному навчальному році. Оцінювання відбувається на основі тематичного обліку знань, семестрових екзаменів, державної підсумкової атестації учнів випускних курсів. Семестрові та річні оцінки обов’язково виставляються у двадцяти- та у дванадцятибальній системах.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

⇒   осінні - 28 жовтня – 1 листопада ;

⇒   зимові - з 30 грудня по 17 січня;

⇒   весняні - з 23 березня по 27 березня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики у  8 та 10 класах і  державної підсумкової атестації випускників  основної школи  і старшої  школи.

Вручення документів  про освіту  проводяться для випускників  9-х та 11-х  класів  відповідно до рекомендацій МОН, управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, ради закладу.

Ліцей працює в режимі 6-денного робочого тижня!