Вхід Реєстрація


Наші таланти


Робота з обдарованими дітьми — завжди плідна й благодатна. Хоча, звичайно, непроста, незвичайна, яка не терпить стандарту, вимагає нетрадиційного вирішення, оптимального розв’язання, пошуку. Бо творчість людини — річ тонка й делікатна.


        У ліцеї вона будується за такими принципами:

Усі діти талановиті;
Свою обдарованість має виявити кожен;
Розвивати, удосконалювати творчі здібності треба в системі;
Навчити, допомогти, виростити може лише той, хто сам знає проте все одно вчиться;

Вирости духовно, стати творчим і нестандартним допомагає дитині широкий спектр гуртків.


Танцювальний гурток


Керівник танцювального колективу «Веселка» — Сліпченко Руслан Олександрович.
Танцювальний колектив «Веселка» існує з 1992року. Опановуючи мистецтво народної хореографії, ансамбль виконує танці різних регіонів України, зокрема, велика увага приділяється танцям Полтавщини. 

Танцювальний колектив «Веселка» — постійний учасник ліцейних, районних, міських та обласних заходів. Своє мистецтво колектив презентував не тільки на теренах України, а й у Франції (м.Шамбері). Неодноразово ансамбль був призером та переможцем фестивалів дитячої творчості загальноосвітніх шкіл Полтавщини.


Вокальний гурток


Керівник гуртка — Мізєва Н.С., випускниця ПДПІ ім. В.Г.Короленка, педагогічного факультету, за фахом — учитель початкових класів, музики, Заслужена артистка України.Гурток існує з 1997 року. Упродовж тринадцяти років колектив є осередком збереження і популяризації перлин української культури. У творчому набутку виконання українських народних пісень та пісень українських авторів у традиційній народній багатоголосній манері співу. Вокальний гурток постійний учасник ліцейних, районних, міських та обласних культурних заходів. Жіночий вокальний ансамбль успішно презентував мистецтво українського народу в м.Шамбері (Франція). Упродовж 2003-2009 р. колектив є постійним переможцем конкурсу-огляду колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх закладів Полтавщини.Гурток народних інструментів


Керівник гуртка — Співак Леонід Анатолійович, у 1993 р. закінчив Київський державний університет культури.

 
Гурток існує з 2003 року. Він об’єднує музично обдарованих дітей, не байдужих до української музики і майстерно володіючих різними музичними інструментами. Гурток підтримує кращі народні музичні традиції, формує у ліцеїстів музичну та естетичну культуру, розвиває творчий потенціал та здібності в музично-творчій діяльності. Гурток народних інструментів — постійний учасник ліцейних, міських та обласних мистецьких заходів. Неодноразово був призером і переможцем фестивалів дитячої творчості міста й області.


Гурток Євроклуб NIKA


Керівник гуртка – Мироненко В.О., учитель англійської мови, випускниця ПНПУ ім.В.Г.Короленка.


Гурток Євроклуб “NIKA” існує з 2012 року. Метою роботи євроклубу є сприяння вихованню учнівської молоді у дусі спільних європейських цінностей, створення умов для реалізації молоддю свого права позитивно впливати на життя суспільства, формування навичок бути ефективним, здатним до комунікації і захисту своїх прав. Усі учасники євроклубу  мають активну життєву позицію, є постійними учасниками різноманітних ліцейних та міських  заходів  на європейську тематику. Вихованці гуртка неодноразово брали участь у міжнародних проектах та  Всеукраїнських конкурсах (фотоконкурс «Права українця», конкурс есе «Я-європеєць», Всеукраїнський конкурс-есе англійською мовою «What Will You Tell the World About Ukraine?» тощо). Традиційними вже стали заходи до Європейського Дня мов, Днів Європи в Україні, Днів захисту прав людини,  святкування європейських різдвяних свят. 

Гурток «Дебати» 


дебатиКерівник гуртка – Доценко Л.В., учитель англійської мови.

Гурток «Дебати» існує у ліцеї з 1998 року. За  час існування гуртка  його вихованці були переможцями міських, обласних етапів гри, учасниками міжнародних турнірів. Гравці мали практику участі в україно- та англомовних дебатах. Дебати - це не лише змагання за кращу манеру говорити, це, перш за все - інтелектуальна праця. Опрацьовуючи кожну тему, учні ознайомлюються з великим обсягом матеріалу - від наукових досліджень до статей у міських газетах. Вміння відокремлювати головне, підкріплюючи його актуальними прикладами, дають вагому основу для подальшої науково-дослідницької роботи. Дебати є професійною школою для учнів, які бажають вступити на юридичний, політологічний, філософський, філологічний факультети, оскільки вони дають безцінні риторичні навички, вміння тримати себе на публіці.


Театральний гурток


Керівник гуртка – Гайдамака В.М., учитель української мови та літератури.


Театральний гурток - сприяє загальному розвитку людини, а також дозволяє максимально використовувати творчі здібності.
Поступовість, різнобічність і креативність - це далеко не повний перелік особливостей, якими володіє театральний гурток в ліцеї. Програма орієнтується на різнобічний розвиток особистості дітей, на їх індивідуальність і неповторність.

Гурток військово-прикладної підготовки 


Керівник гуртка – Бариш О.М., учитель фізичної культури та захисту Вітчизни.


Мета діяльності гуртка:  укріплення здоров’я, підвищення розумової та фізичної працездатності, формування колективістських рис особистості; оволодіння знаннями та навичками початкової військової підготовки, формування стійкого інтересу до військової служби та систематичних занять спортом; формування військово-прикладних умінь та навичок , необхідних для служби в військових підрозділах, військова профорієнтація молоді, досягнення високих спортивних результатів.

Літературна студія «Перевесло»


Літературна студія «Перевесло» існує в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П.Котляревського з вересня 2001 року. Очолює її творчо обдарована людина, поет і журналіст, учитель української мови та літератури, Герой України Тетяна Іванівна Балагура.
Об’єднує студія юних поетів, прозаїків, есеїстів та журналістів, митців фотографії.
У творчому доробку ліцеїстів — 29 поетичних та прозових збірок, перемоги в міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах («Рекітське сузір’я — 2009» — 12 перемог та гран-прі); призові місця в міських, обласних та всеукраїнських конкурсах-захистах наукових робіт по лінії МАН.
Творчі роботи літстудійців друкувалися в газетах «Зоря Полтавщини», «Полтавський вісник», «Сузір’я», журналах «Дніпро», «Дієслово», «Колізей»; збірнику «Сто молодих поетів України»; звучали в передачах обласного та Всеукраїнського радіо         (передачі «Школяда», «Кольоровий світ»).
Ми прагнемо побачити світ по-новому. Ми мріємо сказати йому слово власне, нове, езвичайне. Ми вчимося помічати прекрасне, щоб помножити його в наших душах і подарувати людям на добро.

Завантажити роботи дітей

Відео (Дослухаємося до Шевченка)


Неправильний логін або пароль!

Забули пароль?

Уведіть Ваш E-mail або логін і Вам буде вислано пароль.