Вхід РеєстраціяКогорту навчальних закладів нового типу Полтавщини і за номером, і за рейтингом, і за якістю,  і  за   результативністю роботи  вчителів  та  рівнем  знань  учнів  по  праву  очолює Полтавський  міський  багатопрофільний  ліцей  № 1 ім. І. П. Котляревського. У ліцеї вдало взаємопов`язані  новаторський підхід учителів до навчального процесу, здібності учнів, зусилля батьків і громадськості, науковців і митців. Створений у 1992 році, ліцей  забезпечує надання випускникам ліцею освіти понад державний освітній   мінімум і  щороку  доводить  переваги  унікальних  методик у  викладанні  української  та іноземних  мов, математики, інформатики, образотворчого мистецтва.
Рейтинг ліцею № 1 за результатами

ЗНО 2017

  Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

   Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. 

КЗ «Полтавській міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського» посів 71 місце серед загальноосвітніх закладів України із середнім рейтинговим балом 149,8.


Рейтинг ліцею № 1 за результатами ЗНО 2017 з окремих предметів:


- Українська мова13 місце (161,2 бал ЗНО)

- Історія України – 55 місце (146,8 бал ЗНО)

- Математика – 171 місце (147,8 бал ЗНО)


СЕРЕДНІЙ БАЛ ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЮ У

2017 Р. СКЛАВ 167,1.


http://osvita.ua/school/rating/47382/

Неправильний логін або пароль!

Забули пароль?

Уведіть Ваш E-mail або логін і Вам буде вислано пароль.