Виховні заходи

День здоров'я

14 вересня Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П.Котляревського традиційно відзначає День здоров’я.

Цей день завжди сповнений не лише осіннім різнобарв'ям, а й чудовим настроєм творчих, креативних, життєрадісних, розумних, наполегливих зірочок-ліцеїстів!

Традиції козацького лицарства

Щорічний традиційний козацький турнір, присвячений Дню збройних сил України, відбувається в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 імені І.П. Котляревського.

Спортивні змагання, конкурси військово-патріотичної пісні і строю, девізів викликали загальне захоплення і бурхливі емоції.

Пройти цікаві випробування юнакам допомагали своєю підтримкою чарівні вболівальниці, які вкотре переконались, що у ліцеї навчаються справжні лицарі, готові у будь-яку хвилину підставити своє сильне плече. Переможці змагань отримали в нагороду бурхливі оплески і солодкі призи.

Вишиванка в гостях у ліцеї

9 листопада у рамках Дня української писемності у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П. Котляревського відбувається День вишиванки

Організовується виставка українських вишиванок, друкуються святкові газети та проводиться ліцейний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Підтримуючи ліцейну традицію, у цей день учні та викладачі  одягають вишиті сорочки. Вкотре рідна українська мова та вигаптувана дбайливими бабусиними чи маминими руками вишиванка об’єднала дружну ліцейну родину.

MAKE UP

З метою розвитку творчих здібностей та виявлення талантів серед ліцеїстів в грудні було проводиться щорічний фестиваль моди, краси та дизайну «Make up»

У рамках заходу ліцеїсти демонструють оригінальні моделі одягу, зачісок, підбирають стильний візаж для дефіле. При створенні одягу використовують матеріали різної фактури: скотч, фольгу, папір, скло, тканину, деревину. Деякі моделі були представлені в техніці боді-арт. Захід супроводжувався емоційним піднесенням та гарним настроєм.

Міжнародна зустріч

Щорічно в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 імені І.П.Котляревського відбувається зустріч учнів, що навчаються у групах гуманітарного профілю, з комп’ютерним дизайнером з Німеччини Бенджаміном Кьоллером.

Спілкування відбувається  у рамках проекту «занурення у мовне середовище», що реалізується у навчальному закладі.У невимушеній і доброзичливій атмосфері зустрічі ліцеїсти мають змогу поспілкуватися з німецьким гостем про актуальні питання, що хвилюють сучасну молодь: спілкування в мережі INTERNET, освіта за кордоном, життя і дозвілля ровесників у Німеччині.