Вхід Реєстрація

                    

                           Учні, які вибули із Комунального закладу

      «Полтавський міський багатопрофільний  лiцей №1 iм. І.П. Котляревського

          Полтавської міської ради Полтавської області» ,

         влітку 2017 року, станом на 05.09 .2017

 

Прiзвище, iм’я, по батьковi учня

Рік

народ-

ження

Навчальний заклад,

до якого вибув учень

      Вибув із

Наказ

про відрахування

Класу

Групи

     №

  Від

1.

Вишневський Ілля Ігорович

2003

Полтавська гімназія №21

8

ФМ-14

№ 106

13.06.2017

2.

Мінтус Євген Андрійович

2003

Полтавська гімназія №33

8

ФМ-14

№ 121

21.06.2017

3.

Писаренко Артем Андрійович

2003

Полтавська ЗШ №2

8

ФМ-14

№ 144

28.08.2017

4.

Безкоровайний Станіслав Васильович

2001

Спеці. школа-інтернат при Кременчуцькому педагогічному коледжі

9

І-21

№143

27.07.2017

5.

Павленко Артем Сергійович

2002

Полтавська гімназія №6

9

І-21

№ 107

14.06.2017

6.

Вобла Вероніка Валеріївна

2002

Аграрно-економічний коледж ПДАА

9

ОІФ-22

№ 128

27.06.2017

7.

Гуляєва Валерія Валентинівна

2001

ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

9

ОІФ-22

№ 116

19.06.2017

8.

Лобан Поліна Анатоліївна

2002

Полтавська ЗШ №10

9

ОІФ-22

№ 107

14.06.2017

9.

Вовк Назарій Павлович

2002

Полтавський юридичний коледж НЮУ  ім. Ярослава Мудрого

9

ІП-23

№ 122

21.06.2017

10.

Кечеджі Анастасія Сергіївна

2002

Полтавський базовий медичний коледж

9

ІП-23

№ 105

13.06.2017

11.

Корінна Анна Сергіївна

2002

Полтавський базовий медичний коледж

9

ІП-23

№ 105

13.06.2017

12.

Крючков Максим Олексійович

2002

Полтавський політехнічний коледж

9

ІП-23

№ 105

13.06.2017

13.

Мухіна Єлизавета Алієвна

2002

Полтавська гімназія №32

9

ІП-23

№ 110

15.06.2017

14.

Подварчан Кристина Вячеславівна

2001

Коледж управління, економіки і права ПДАА

9

ІП-23

№ 113

16.06.2017

15.

Терешко Дар’я Сергіївна

2002

Полтавська гімназія №6

9

ІП-23

№ 105

13.06.2017

16.

Штепа Карина Вікторівна

2002

На навчання за кордон

9

ІП-23

№ 102

12.06.2017

17.

Максимович Тамара Костянтинівна

2001

На навчання за кордон

10

І-31

№ 124

22.06.2017

18.

Козюра Олександр Андрійович

2000

На навчання за кордон

10

ОІФ-32

№ 141

27.07.2017

19.

Чистякова Вікторія віталіївна

2001

На навчання за кордон

10

ІП-33

№ 124

22.06.2017

  

 

                Учні, які вибули із Комунального закладу

«Полтавський міський багатопрофільний  лiцей №1 iм. І.П. Котляревського

Полтавської міської ради Полтавської області» ,

        у період з 06.09.2017     

 

Прiзвище, iм’я, по батьковi учня

Рік

народ-

ження

Навчальний заклад,

до якого вибув учень

      Вибув із

Наказ

про відрахування

Класу

Групи

     №

  Від

1.

Остапчук  Віталіна Сергіївна

2002

Полтавська гЗШ №29

10

ОІФ-32

№ 260

18.09.2017

2.

Федорченко  Катерина Віталіївна

2001

Полтавська ЗШ №27

11

ІП-43

№ 268

21.09.2017

3.

Коробка Варвара Миколаївна

2003

За кордон

9

ОІФ-22

№ 277

02.10.2017

4.

Макієнко Анна Вячеславівна

2001

Полтавська ЗШ №9

11

ОІФ-42

№ 287

09.10.2017

5.

Трусов Сергій Іванович

2003

ПШ «Паросток»

9

І-21

№ 290

09.10.2017

    6.     Зогаль Дар`я Олександрівна      2003    ЗШ №29                                                         10           ІП-33           №318    14.11.2017

   7.     Галочкін Олег Євгенович           2001   м.Київ, Центр дистанційної освіти "Джерело" 11        ІП-43           №327     01.12.17

     8.       Мерзлікіна Анастасія Іллівна        2001     ЗШ № 18                                                                         11           ІП-43           №338     13.12.17

     9.      Демкова Поліна Олегівна                2004     СШ №3                                                                            8            ОІФ-12        3-у          15.01.18

   10.      Захожай Петро Олександрович       2000    Тахтаулівська НВК                                                       11           ІП-43           4-у          17.01.18 

   11.      Панасенко Олександр Андрійович 2004     ЗШ №29                                                                           8           ФМ-13         5-у          18.01.18

   12.      Кашаєв Єгор Олександрович          2003     ЗШ №29                                                                           9           І-21               6-у           18.01.18

   13.      Чуб Єлизавета Олегівна                  2003     Розсошанська гімназія                                                  9            ІП-23            7-у          18.01.18

   14.      Кулібаба Олександр Олегович       2004     гімназія №33                                                                   8             І-11               8-у         19.01.18

   15.     Мустафаєв Еміль Аріф-огли             2003    СШ №3                                                                             9           ІП-23             9-у          22.01.18

   16.     Гізбрехт Марія Станіславівна          2004     Полтавська ЗОШ №38                                                  8            І-11              10-у        25.01.18


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    



 

                         Учні, які прибули  до Комунального закладу

      «Полтавський міський багатопрофільний  лiцей №1 iм. І.П. Котляревського

          Полтавської міської ради Полтавської області»,

           влітку 2017 р., станом на 05.09.2017

 

Прiзвище, iм’я, по батьковi учня

Рік

народження

Навчальний заклад,  

з якого прибув учень

Прибув до

Наказ  про зарахування

Класу

Групи

Від

1.

Андрієнко Марія Олександрівна

2004

Полтавська гімназія №6

8

І-11

№ 129

27.06.2017

2.

Будніков Ілля Артурович

2004

Полтавська ЗШ №26

8

І-11

№ 129

27.06.2017

3.

Бурмус Володимир Ярославович

2004

Полтавська ЗШ №2

8

І-11

№ 129

27.06.2017

4.

Ващенко Софія Олександрівна

2004

Полтавська гімназія №6

8

І-11

№ 129

27.06.2017

5.

Веденкін Артем Олександрович

2004

Тростянецький НВК

8

І-11

№ 129

27.06.2017

6.

Вірченко Максим Володимирович

2004

Полтавська ЗШ №19

8

І-11

№ 129

27.06.2017

7.

Волошинівський Олександр Васильович

2004

Полтавська гімназія №31

8

І-11

№ 129

27.06.2017

8.

Гаврилко Дар’я Дмитрівна

2004

Полтавська ЗШ №2

8

І-11

№ 129

27.06.2017

9.

Гречко Павло Петрович

2003

Полтавська ЗШ №38

8

І-11

№ 129

27.06.2017

10.

Дейнега Максим Костянтинович

2004

Полтавська СШ №38

8

І-11

№ 129

27.06.2017

11.

Дельва Олександр Михайлович

2003

Полтавська гімназія №6

8

І-11

№ 129

27.06.2017

12.

Деревянченко Владислав Володимирович

2004

Полтавська ЗШ №5

8

І-11

№ 129

27.06.2017

13.

Дмитренко Анна Володимирівна

2003

Полтавська ЗШ №2

8

І-11

№ 129

27.06.2017

14.

Кіскіна Ганна Дмитрівна

2003

Полтавська ЗШ №10

8

І-11

№ 129

27.06.2017

15.

Ковальова Ольга Олегівна

2004

Полтавська гімназія №17

8

І-11

№ 129

27.06.2017

16.

Костенко Максим Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №11

8

І-11

№ 129

27.06.2017

17.

Кривошея Тимур Максимович

2003

Полтавська гімназія №33

8

І-11

№ 129

27.06.2017

18.

Кучма Олександра Сергіївна

2003

Полтавська ЗШ №2

8

І-11

№ 129

27.06.2017

19.

Матвійко Даниіло Олександрович

2003

Полтавська ЗШ №27

8

І-11

№ 129

27.06.2017

20.

Мельник Владислав Михайлович

2004

Полтавська гімназія №6

8

І-11

№ 129

27.06.2017

21.

Міщенко Владислав Романович

2003

Полтавська ЗШ №29

8

І-11

№ 129

27.06.2017

22.

Морозов Даниіл Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №5

8

І-11

№ 129

27.06.2017

23.

Петрук Дарія Василівна

2003

Полтавська ЗШ №34

8

І-11

№ 129

27.06.2017

24.

Порада Поліна Сергіївна

2004

Полтавська СШ №3

8

І-11

№ 145

29.08.2017

25.

Процай Ольга Миколаївна

2004

Полтавська гімназія №6

8

І-11

№ 145

29.08.2017

26

Рябов Максим Романович

2004

Полтавська СШ №3

8

І-11

№ 129

27.06.2017

27.

Шихов Мирон Олексійович

2004

Полтавська ЗШ №30

8

І-11

№ 145

29.08.2017

28.

Шорніков Микола Михайлович

2003

Полтавська ЗШ №30

8

І-11

№ 129

27.06.2017

29.

Щербина Нікіта Євгенович

2004

Полтавська ЗШ №4

8

І-11

№ 129

27.06.2017

30.

Якін Сергій Олексійович

2004

Полтавська ЗШ №40

8

І-11

№ 129

27.06.2017

31.

Антонова Єлизавета Андріївна

2004

Полтавський ЗШ №5

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

32.

Барановська Анастасія Денисівна

2003

Полтавська ЗШ №34

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

33.

Бєляєва Єва Сергіївна

2003

Полтавська гімназія №31

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

34.

Бороденко Марія Вікторівна

2003

Полтавська ЗШ №29

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

35.

Васько Анастасія Ярославівна

2004

Полтавська ЗШ №5

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

36.

Вовк Дарина Вадимівна

2004

Полтавська гімназія №13

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

37.

Демкова Поліна Олегівна

2004

Полтавська СШ №3

8

ОІФ-12

№ 145

29.08.2017

38.

Демченко Альона Ігорівна

2004

Полтавська ЗШ №29

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

39.

Демченко Анна Віталіївна

2004

Полтавська ЗШ №30

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

40.

Дрозд Катерина Андріївна

2004

Полтавська гімназія №13

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

41.

Заборовець Дар’я Олексіївна

2005

Полтавська СШ №3

8

ОІФ-12

№ 145

29.08.2017

42.

Квасневська Анна Сергіївна

2003

Полтавська СШ №4

8

ОІФ-12

№ 145

29.08.2017

43.

Коваленко Єлизавета Геннадіївна

2004

Полтавська гімназія №6

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

44.

Ковіка Тимофій Юрійович

2004

Полтавська ЗШ №23

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

45.

Козаченко Владислава Віталіївна

2004

Тростянецький НВК

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

46.

Кузнєцова Софія Юріївна

2003

Полтавська гімназія №14

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

47.

Куцак Єлизавета Павлівна

2003

Полтавська ЗШ №29

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

48.

Кучеренко Катерина Олександрівна

2003

Полтавська СШ №3

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

49.

Ловягіна Діана Андріївна

2004

Полтавська ЗШ №5

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

50.

Малиш Марина Дмитрівна

2004

Полтавська гімназія №17

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

51.

Оверченко Іван Костянтинович

2004

Полтавська ЗШ №11

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

52.

Полянський Дмитро Станіславович

2004

Полтавська ЗШ №2

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

53.

Рубленко Анна Валеріївна

2003

Полтавська ЗШ №4

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

54.

Рудь Олексій Вадимович

2004

Полтавська ЗШ №10

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

55.

Сирота Єлизавета Володимирівна

2004

Полтавська ЗШ №29

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

56.

Смейле Єва Сергіївна

2004

Полтавська гімназія №17

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

57.

Старостіна Дар’я Павлівна

2004

Полтавська гімназія №14

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

58.

Сугак Анастасія Олександрівна

2004

Полтавська ЗШ №2

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

59.

Титаренко Іван Володимирович

200

Полтавська СШ №3

8

ОІФ-12

№ 145

29.08.2017

60.

Ткаченко Надія Янівна

2004

Полтавська ЗШ №2

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

61.

Хабарова Катерина Сергіївна

2004

Полтавська гімназія №17

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

62.

Чугуєвець Софія Сергіївна

2003

Полтавська гімназія №6

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

63.

Шихова Олександра Сергіївна

2004

Полтавська ЗШ №34

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

64.

Шовкун Катерина Сергіївна

2003

Полтавська ЗШ №4

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

65.

Ярута Богдана Анатоліївна

2004

Полтавська ЗШ №27

8

ОІФ-12

№ 129

27.06.2017

66.

Алєксеєва Злата Вячеславівна

2003

Полтавська гімназія №33

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

67.

Афанасьєв Андрій Романович

2003

Полтавська гімназія №32

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

68.

Бушуєв Ігор Русланович

2004

Полтавська ЗШ №29

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

69.

Варуша Анастасія Романівна

2003

Полтавська ЗШ №2

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

70.

Вознюк Нікіта Олегович

2003

Полтавська гімназія №31

8

ІПФМ-13

№ 145

29.08.2017

71.

Гончар Анастасія Сергіївна

2004

Полтавська СШ №3

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

72.

Дробітько Анна Вадимівна

2004

Полтавська ЗШ №2

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

73.

Дубенець Олександр Миколайович

2004

Полтавський НВК №16

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

74.

Кизим Анастасія Сергіївна

2003

Полтавська ЗШ №26

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

75.

Колінько Катерина Русланівна

2004

Полтавська ЗШ №29

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

76.

Кривошей Олександра Михайлівна

2004

Полтавська гімназія №6

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

77.

Лазоренко Тимофій Олександрович

2004

Полтавська гімназія №14

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

78.

Левенко Микита Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №10

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

79.

Марциненко Софія Олексіївна

2004

Полтавська ЗШ №4

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

80.

Масліченко Марія Станіславівна

2004

Полтавська ЗШ №38

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

81.

Павлик Антон Олександрович

2004

Полтавська гімназія №17

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

82.

Панасенко Олександр Андрійович

2004

Полтавська ЗШ №23

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

83.

Панасюк Павло Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №12

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

84.

Пінчук Денис Олегович

2004

Полтавська гімназія №31

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

85.

Писаренко Валерія Олександрівна

2003

Полтавська ЗШ №4

8

ІПФМ-13

№ 145

29.08.2017

86.

Подольський Андрій Олександрович

2003

Полтавська ЗШ №2

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

87.

Саєнко Даниіл Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №10

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

88.

Сенчакович Артем Ігорович

2003

Полтавська гімназія №31

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

89.

Сітнікова Анна Денисівна

2004

Полтавська гімназія №31

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

90.

Скиба Євген Юрійович

2004

Полтавська гімназія №31

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

91.

Спірін Павло Русланович

2004

Полтавська гімназія №6

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

92.

Станкевич Гліб Валентинович

2004

Полтавська ЗШ №19

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

93.

Стефанишин Софія Ігорівна

2004

м. Харків, НВК «Вересень»

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

94.

Хайлов Матвій Андрійович

2005

Полтавська гімназія №14

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

95.

Хорбенко Олексій Сергійович

2004

Полтавська ЗШ №2

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

96.

Цінченко Володимир Віталійович

2003

Полтавська ЗШ №4

8

ІПФМ-13

№ 145

29.08.2017

97.

Челебій-Кравченко Дарія Костянтинівна

2004

Полтавська ЗШ №4

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

98.

Чернявський Ігор Богданович

2004

Полтавська ЗШ №4

8

ІПФМ-13

№ 145

29.08.2017

99.

Ширай Данило Олегович

2004

Полтавський ЗШ №5

8

ІПФМ-13

№ 129

27.06.2017

100.

Василенко Катерина Володимирівна

2003

Полтавська ЗШ №11

9

ОІФ-22

№ 129

27.06.2017

101.

Степанова Стефанія Олегівна

2003

Полтавська ЗШ № 2

9

ОІФ-22

№ 129

27.06.2017

102.

Василенко Василь Миколайович

2002

Полтавська гімназія №6

9

ФМ-24

№ 98

09.06.2017

103.

Штонда Єлизавета Олександрівна

2003

Полтавська ЗШ №26

9

ФМ-24

№ 129

27.06.2017

104.

Гладкий Євгеній Дмитрович

2002

Полтавська ЗШ №2

10

І-31

№ 108

14.06.2017

105.

Палій Світодар Сергійович

2002

Полтавська гімназія №6

10

І-31

№ 104

13.06.2017

106.

Савицький Денис Олегович

2002

Полтавська СШ №3

10

І-31

№ 145

29.08.2017

107.

Зогаль Дар’я Олександрівна

2002

Полтавська гімназія №6

10

І-31

№ 103

12.06.2017

108.

Вітковська Анастасія Сергіївна

2002

Полтавська гімназія №32

10

ІП-33

№ 129

27.06.2017

109.

Черненко Вікторія Олександрівна

2002

Глобинська гімназія №1

10

ІП-33

№ 129

27.06.2017

 

 

 

                Учні, які прибули до Комунального закладу

«Полтавський міський багатопрофільний  лiцей №1 iм. І.П. Котляревського

Полтавської міської ради Полтавської області» ,

          у період з 06.09.2017     

 

Прiзвище, iм’я, по батьковi учня

Рік

народження

Навчальний заклад,  

з якого прибув учень

Прибув до

Наказ  про зарахування

Класу

Групи

Від

1.

Шкоденко Анна Олегівна

2004

Полтавська гімназія №13

8

ОІФ-12

№ 248

07.09.2017

2.

Кулібаба Олександр Олегович

2004

Полтавська гімназія №33

8

І-11

№ 254

12.09.2017

3.

Гізбрехт Марія Станіславівна

2004

Полтавська СШ №3

8

І-11

№ 257

14.09.2017

4.

Ханенко Діана Олегівна

2003

Полтавська гімназія №33

8

ОІФ-22

№ 266

20.09.2017

5.

Бідюк Анна Костянтинівна

2003

Полтавська гімназія №17

9

ОІФ-22

№272

26.09.2017

    6.      Заднепрянська Наталія Віталіївна       2003        Гімназія №6                        9          ОІФ-22     №2-у       15.01.18 

 

 

                    

                          

 

 

Неправильний логін або пароль!

Забули пароль?

Уведіть Ваш E-mail або логін і Вам буде вислано пароль.